mapZobacz naszą pozycję
na Mapie
mapSzybki Kontakt
91 386 33 95

O Nas

Posiadamy Wieloletnie doświadczenie.

Ośrodek mieści się w Niechorzu na Wybrzeżu Rewalski. Jest to miejscowość bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym.

 

Posiada korzystną lokalizację ,położony jest 200m. od plaży i zaledwie 50 m. od centrum Niechorza, czyli blisko Al. Bursztynowej, która jest uznawana za centrum handlowo-rozrywkowe w tej miejscowości.

W celu zapewniania bezpieczeństwa naszych gości, ośrodek jest ogrodzony i strzeżony dzięki czemu nic nie zakłóci Państwa wypoczynku. Duża ilość zieleni stwarza niepowtarzalny klimat oraz sprawia, iż jest przyjazny dla wszystkich. Parking dla autokarów jak i dla samochodów osobowych jest dostatecznie duży aby swobodnie pomieścić pojazdy wszystkich gości. Ośrodek po gruntownym remoncie w 2011 r. jednak cały czas jest nadal unowocześniany.

Zajmujemy się organizacją :

  • Kolonii
  • Zielonych szkół
  • Obozów sportowych
  • Turnusów dla seniorów
  • Imprez okolicznościowych
  • Konferencji
  • Wycieczek

OŚRODEK SKŁADA SIĘ Z :

BUDYNEK GŁÓWNY – jest  budynkiem murowanym, piętrowym ,mającym dwie klatki schodowe, wyremontowanym w 2011 (wymieniona stolarka okienna, podłogi  panelowe , meble w całości ,jest ogrzewany ,wymieniona pościel na nową) . Posiada pokoje z łazienkami , balkonem wyposażonym w fotele i stoliki , tv i Internetem wi-fi .

DOMKI DREWNIANE  W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - nowe domki na podbudowie  murowanej , 4,5 osobowe wszystkie z łazienkami z tarasem, tv ,lodówka na korytarzu  .
Część 4 osobowa to 2 pokoje 2 osobowe typu studio + łazienka
Część 5 osobowa to pokój 2 i 3 osobowy typu studio + łazienka

BUDYNEK STOŁÓWKI – to samodzielny budynek również po remoncie 2011r , wymienione stoliki , naczynia . Stołówka jednorazowo może przyjąć  200 osób. Ponieważ wyżywienie serwowane jest w systemie stołu szwedzkiego przy śniadaniach i kolacjach częstują się grupy nie większe jak 50 osób. Wszyscy mają dostęp do podawanych potraw które są dobierane skrupulatnie do grup.
Stołówka dla wygody gości wyposażona jest w dozowniki do płatków, mleka, ciepłych i zimnych napoi oraz tostery do pieczywa .

RECEPCJA – znajduje się w tym samym budynku, co stołówka. Nasze recepcjonistki w każdej chwili służą pomocą, a jakikolwiek zgłoszony problem Zostanie szybko rozwiązany.  Panie z recepcji  pomogą w zorganizowaniu wycieczek , zamówieniu autokaru i zarezerwowaniu biletów.
Przy recepcji zawsze dostępne są napoje dla dzieci typu woda mineralna , woda z sokiem lub herbata.

GABINET MEDYCZNY –stała opieka pielęgniarki  na ośrodku , lekarz w razie choroby ,ratownik opłacony przez ośrodek.

 

Dane Kontaktowe

72-350 Niechorze
ul. Świdnicka 4

tel:  91 386 33 95
fax: 91 386 36 74
kom: 513 045 261

Gorąco
Zapraszamy

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Haryzma" znajduje się w centrum Niechorza, jednak z dala od zgiełku ulicznego. Położony jest 200 metrów od morza na pięknie zagospodarowanym zielenią, ogrodzonym i strzeżonym terenie.

Haryzma